Home » wydarzenia » Złotówka dla Brazylii- konkurs na postać z bajki

Złotówka dla Brazylii- konkurs na postać z bajki

30 stycznia 2019r. odbyła się kolejna, druga już seria konkursu – połączona ze zbiórką pieniędzy na przedszkole w Brazylii, w którym pracuje s. Natana. Tym razem uczniowie mieli za zadanie przebrać się za wybraną przez siebie postać z bajki. Nie zabrakło tego dnia w naszej szkole Smerfów, Flinstonów, Czerwonego Kapturka, Kota w butach, Myszki Miki, Myszki Minnie, 3 Małych Świnek czy Zorro.

Przedstawiciele klas mieli także zatańczyć w rytm muzyki, jak przystało na prawdziwy karnawał w Rio. Całość imprezy uświetnił profesjonalny występ taneczny ucznia klasy IV b Arkadiusza wraz z partnerką Amelią.

Tym razem wśród uczniów klas starszych wygrali przedstawiciele klasy VIII a – przebrani za Myszkę Miki i Myszkę Minnie oraz wykonujący interesujący układ choreograficzny, a wśród klas młodszych – przedstawiciele z III b przebrani m.in.za Czerwonego Kapturka, Wilka, Zorro oraz rycerza.

Wszystkim Wychowawcom, Uczniom i Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnej serii konkursu.