Home » wydarzenia » Wtorek z 80-tką

Wtorek z 80-tką

9 grudnia 2018 r.  obyły się kolejne zajęcia – dla dzieci z przedszkoli –  prowadzone w naszej szkole w ramach projektu „Wtorki   z 80-tką”. Organizacją tego spotkania zajęły się nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej (p. E. Suchanek, p. K. Satro, p. I. Król- Mazur, p. B.Smoleń- Goc, p. J. Ziobro),  pedagog szkolny (p. G. Krzyżak) oraz nauczycielka j.angielskiego w klasach I – III (p. M. Kucha). W tym dniu przedszkolaki miały okazję wziąć udział w zajęciach technicznych w czasie których – z przygotowanych wcześniej materiałów -wykonywały bożonarodzeniowy wieniec na drzwi.

Po krótkiej przerwie dzieci z ogromnych zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach ruchowych.

Rodzice mogli ten czas przeznaczyć na odpoczynek w zaaranżowanej w jednej z sal kawiarence. Chętnie jednak uczestniczyli razem ze swoimi pociechami w proponowanych przez nauczycieli formach aktywności.

Zapraszamy na kolejne spotkanie!