Międzynarodowe Święto Wolontariuszy

5 grudnia przypada Międzynarodowe Święto Wolontariuszy – osób, które niosą bezinteresowną pomoc oraz wspierają różnego rodzaju   inicjatywy i organizacje.
     W tym roku wolontariusze naszej szkoły zostali zaproszenia na I Galę Wolontariatu Sportowego, organizowaną przez Zarząd  Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Odbyła się ona w Hali  Sportowej „Wisły”.
     W uroczystości uczestniczyło ponad 60 Szkolnych Kół  Wolontariatu z Małopolski. SP 80 znalazła się w gronie 12 szkół wyróżnionych i nagrodzonych.
     Z rąk Dyrektora ZIS – Pana Krzysztofa Kowala oraz Wiceprezydenta Krakowa – Pani Anny Korfel – Jasińskiej,  otrzymaliśmy dyplomy, gadżety, podziękowania dla wolontariuszy i wyróżnienie dla naszej szkoły za wyjątkowe  zaangażowanie podczas imprez sportowych organizowanych   w Krakowie.