Home » wydarzenia » Biała szkoła I A i II A

Biała szkoła I A i II A

W dniach 11- 15 lutego uczniowie  klasy I a i II a wybrali się  na białą szkołę do Soli k/ Żywca.Dzieci brały udział w wielu wycieczkach. W  Żywcu zobaczyliśmy wspaniały ogród  i podziwialiśmy zabawy wiewiórek  i dostojnie pływające  kaczki. Dużą radość sprawiła nam wycieczka pociągiem do Zwardonia i wyjście do schroniska. Wycieczka do  Koniakowa i  Istebnej pozwoliła na poznanie historii regionu , życia ludzi oraz  poznanie okolicznej  flory i fauny . Ogromną frajdą były zajęcia z wełną podczas , których powstały magiczne anioły i  pompony. W Świnnej uczniowie uczestniczyli w zajęciach z azotem , które wywołały wiele  emocji. Nie zabrakło również zabaw ruchowych na śniegu , wieczorów tanecznych, zajęć plastycznych, muzycznych, odkrywających  talenty i wieczoru filmowego.