Home » wydarzenia » Akcja „Złotówka dla Brazylii”

Akcja „Złotówka dla Brazylii”

27 lutego w naszej szkole zorganizowane zostało kolejne przedsięwzięcie związane z akcją „Złotówka dla Brazylii”. Tym razem organizatorzy akcji przygotowali nie lada wyzwanie dla uczniów. Otóż zadaniem każdej z klas, było wykonanie dowolną techniką serca, które „coś robi”.

Nasi uczniowie i wychowawcy po raz kolejny okazali się niezwykle kreatywni. Wykonane przez nich  serca były bardzo oryginalne i wykonywały różne czynności:  tańczyły ( m.in. pięknego poloneza), śpiewały, rozdawały dobre słowa, częstowały słodyczami, przypominały, że wielkimi krokami zbliża się wiosna…

 Jury konkursowe za najbardziej pomysłowe uznało prace wykonane przez:

  • uczniów klasy 4b, którzy wykonali „Wielofunkcyjne serce”
  • uczniów klasy 5a, twórców „Serca otwartego dla wszystkich”
  • uczniów klasy 6a, autorów „Obrotowego serca z dobrymi słowami”
  • uczniów klasy 8b, którzy stworzyli „Serce wspomnień”.