Home » wydarzenia » I miejsce Grzegorza Strusia w XVI Krakowskim Konkursie Recytatorskim

I miejsce Grzegorza Strusia w XVI Krakowskim Konkursie Recytatorskim

18 lutego 2019 r. siedmioosobowa reprezentacja  naszej szkoły  wzięła udział w XVI Krakowskim Konkursie Recytatorskim zorganizowanym w  Nowohuckim Centrum Kultury. Jury eliminacji rejonowych w składzie: przewodniczący – Krzysztof Górecki – aktor, Anna Warchał – aktorka,  Barbara Kyć-Szmer – instruktor programowy NCK,  Jadwiga Figiel-Stoch – instruktor programowy NCK wysłuchało uczestników, którzy  prezentowali jeden dowolnie wybrany  utwór poetycki oraz dowolny fragment prozy.

Z przyjemności informujemy, że pierwsze miejsce w kategorii  klas I – III zajął Grzegorz Struś i będzie reprezentował naszą szkołę w przesłuchaniach finałowych, które odbędą się w Krakowskim Forum Kultury 25 lutego.

Wyróżnienie otrzymała Ewa Partyka i Małgorzata Chojnacka. Wszystkim uczestnikom tego etapu serdecznie gratulujemy, a Grzesiowi życzymy kolejnego sukcesu.

XVI Konkurs recytatorski