Home » wydarzenia » WIZYTA W CENTRUM KONGRESOWYM ICE KRAKÓW

WIZYTA W CENTRUM KONGRESOWYM ICE KRAKÓW

8 marca – w Dzień Kobiet – klasa 8a wybrała się na musical „Hejt MADE”.

Spektakl poruszał bardzo ważny problem współczesnej młodzieży – uzależnienie od internetu i mediów społecznościowych, ukazywał pułapki wirtualnego świata, sposób budowania więzi międzyludzkich. Po jego obejrzeniu, nikt nie pozostał obojętny. Jedni byli wzruszeni, drudzy rozbawieni, ale na pewno wszyscy zachwyceni  profesjonalizmem młodych aktorów, niezwykłymi  pomysłami inscenizacyjnymi oraz prostym  i ujmującym  scenariuszem. Niewątpliwie przekaz spektaklu pozostanie z ósmoklasistami   na dłużej, a słowa piosenek zapadną w pamięci. Jeszcze podczas drogi powrotnej niektórzy wciąż nucili  pod nosem: „Na życie nie ma aplikacji…”