Home » wydarzenia » Małe Eliminacje Teatralne

Małe Eliminacje Teatralne

29 maja 2019 r. w naszej szkole odbyły się Małe Eliminacje Teatralne. Dzieci przygotowały przedstawienia nawiązujące do krainy profesora Kleksa, w których zaprezentowały śpiew, taniec oraz grę aktorską. Mali aktorzy przebrani byli w kostiumy oraz używali wielu rekwizytów podczas swoich występów na szkolnej scenie. Małe Eliminacje Teatralne są organizowane corocznie w naszej szkole. To znakomita okazja do rozwijania talentów aktorskich naszych uczniów, uczczenia dnia patrona szkoły Wojciecha Bogusławskiego, a także możliwość  wspaniałej  zabawy.

W tegorocznych Małych Eliminacjach Teatralnych mieliśmy okazję zobaczyć następujące przedstawienia:

-,,Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu klasy  I a

- ,,Kwoka” – zaprezentowane przez uczniów I b

- ,,Na Wyspach Bergamutach” i taniec ,,Pa ra pa pa”  w wykonaniu  klasy I c                  

- ,,Meluzyna” –  przedstawione przez uczniów II a

- ,,Witajcie w naszej bajce” w wykonaniu uczniów III b.

Wszystkie przedstawienia prezentowały wysoki poziom za co bardzo dziękujemy wszystkim aktorom i ich wychowawcom.