Home » wydarzenia » Akcja ” Lato w szkole 2019 „

Akcja ” Lato w szkole 2019 „

Pierwszy tydzień wakacji był dla wielu uczniów naszej szkoły niezwykle intensywny, ale zarazem atrakcyjny. W ramach akcji „Lato w szkole 2019” odbyło się wiele wycieczek, wyjść oraz zajęć na terenie szkoły. Uczestnicy akcji wzięli udział w grze terenowej „Śladami Szarych Szeregów”; odwiedzili Papugarnię; Muzeum Figur Woskowych; Rogate Ranczo; park rozrywki; basen; kino; kręgielnię. Na terenie szkoły dzieci zmierzyły się z zadaniami między innymi z zakresu matematyki i języka angielskiego. Odbył się także „Wakacyjny turniej tenisa stołowego”. Podczas akcji nie zabrakło oczywiście wyjść na nowohuckie place zabaw oraz na pyszne lody, które podczas tegorocznych upałów smakowały jeszcze bardziej niż zwykle.

Niestety – wszystko co dobre szybko się kończy. Akcja „Lato w szkole 2019” przeszła już do historii. Uczestnicy akcji zgodnie stwierdzili, że „Warto było wziąć w niej udział”.