Minął kolejny rok szkolny…

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Podczas uroczystości uczniowie klas siódmych przekazali swoim młodszym kolegom sztandar szkoły. Była to niezwykle podniosła chwila dla całej społeczności szkolnej.

Pani dyrektor Tatiana Muszyńska – Kwiecień podziękowała wszystkim uczniom za wysiłek, włożony przez nich w codzienną naukę podczas mijających miesięcy. Uczniom klas I – III, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz prezentowali wzorową postawę, wręczona została odznaka „Wzorowy uczeń”. Uczniowie klas IV – VIII, którzy osiągnęli najwyższe wyniki zostali wpisani  do „Złotej Księgi Uczniów SP nr 80”.

Pani dyrektor serdecznie dziękowała rodzicom za współpracę, życzliwość i pomoc jaką okazują dzieciom, wychowawcom i nauczycielom. Szczególne podziękowania skierowane zostały do Rady Rodziców. Nie zabrakło także uroczystego momentu, jakim jest wpis do „Złotej Księgi Rodziców SP nr 80” tych rodziców, którzy wykazali się szczególną aktywnością w czasie trzech ostatnich lat.

Życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, pani dyrektor oddała głos uczniom, którzy zaprezentowali  programy artystyczne.