Sukces uczennicy klasy I a

9 grudnia 2013 r. jury Konkursu Literackiego na wiersz o Krakowie przyznało nagrody i wyróżnienia.

Pragniemy ogłosić, że I nagrodę w kategorii wiekowej z klas I – III otrzymała Nanalia Ratoń – uczennica klasy I a za wiersz pt. „ Rycerze”.

Wiersz został napisany podczas zajęć koła artystycznego prowadzonego przez p. Tatianę Muszyńską- Kwiecień.

Młodzi autorzy – uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  przysłali 234 wiersze z 32 szkół. Tym większy sukces naszej uczennicy.

Wszystkie nagrodzone wiersze zostały opublikowane w tomiku „Dziecięce wiersze o Krakowie”, który został wzbogacony pracami  plastycznymi dzieci.

Konkurs został zrealizowany przez Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana w Krakowie.

Młodej poetce gratulujemy i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!