Home » wydarzenia » Z wizytą u Pierwszoklasistów

Z wizytą u Pierwszoklasistów

30 września 2019 r. naszych Pierwszoklasistów odwiedzili uczniowie klas czwartych. Wcielili się oni w baśniowych bohaterów i wystrojeni w barwne kostiumy, opowiadali swoim młodszym koleżankom i kolegom historie kreowanych przez siebie postaci. Na scenie znaleźli się między innymi: Kot w butach, Królewna Śnieżka, Jaś brat Małgosi,  Małgosia, Roszpunka. Uczniowie klas pierwszych mieli za zadanie odgadnąć, z jakiej baśni pochodzi przemawiający do nich bohater.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili – Pierwszaki, którzy mieli przyjemność obcowania ze znanymi postaciami z baśni oraz Czwartoklasiści, mogący zaprezentować swe umiejętności sceniczne młodszym koleżankom i kolegom. Uczniowie klas czwartych pracowali pod opieką polonistki – p. Marty Machnik.