Home » wydarzenia » Wtorek z „80-tką”

Wtorek z „80-tką”

5 listopada w naszej szkole zainaugurowano cykl comiesięcznych spotkań organizowanych dla przedszkolaków i ich rodziców, w ramach programu” Wtorki z 80-tką”. Celem spotkań jest przedstawienie rodzicom oferty edukacyjnej szkoły oraz warunków nauki, a dzieciom przybliżenie sposobu pracy z jaką zetkną się za kilka miesięcy, rozpoczynając swoją karierę edukacyjną. Na zaproszenie grona pedagogicznego odpowiedziało piętnaścioro odważnych przedszkolaków, którzy z zapałem i zaangażowaniem przystąpiło do udziału w zajęciach plastyczno-technicznych, zabawach ruchowych i pracy z tablicą interaktywną. Działań było tak dużo, że potrzebna była nawet krótka przerwa na spożycie słodkiego posiłku regeneracyjnego, jak to w szkole bywa. Na podstawie uśmiechniętych buzi dzieci można jednak sądzić, że przygotowane zadania nie były zbyt trudne i pobyt w szkole należał do udanych. Listopadowe spotkanie przygotowali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i świetlicy. Już teraz na kolejne spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych przedszkolaków razem z rodzicami.