Home » wydarzenia » Dzień otwarty szkoły

Dzień otwarty szkoły

3 grudnia 2019r.odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty, który przebiegał pod hasłem ,, Pomagamy rozwijać skrzydła”.
Dzieci z nowohuckich przedszkoli wraz z Rodzicami spotkali się z Dyrektorem szkoły panią T.Muszyńską-Kwiecień, nauczycielami i uczniami.
Goście uczestniczyli w licznych atrakcjach, między innymi:,,Świątecznym dniu języków obcych”, prezentacji układów tanecznych i recytacji wierszy. Uczniowie klas 6-8 zaprezentowali projekt: ,,Z angielskim przez świat”: występ teatrzyku kukiełkowego pt.,,Rudolf czerwononosy” oraz kiermasze świąteczne w Europie i na świecie.
Przedszkolaki brały udział w zabawach konstrukcyjnych, obserwacjach naukowych, ćwiczeniach z tablicą interaktywną, zabawach ruchowych w sali gimnastycznej i szkolnej harcówce.
Dzień Otwarty był również okazją do podziwiania licznych wystaw: rekwizytów teatralnych, prac uczniowskich ,,Szkoła marzeń”, egzotycznych i domowych zwierząt. Upłynął w radosnej atmosferze i twórczych działaniach.