Finał akcji „GÓRA GROSZA”

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz czternasty wzięli udział w  akcji „Góra grosza” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM – pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Akcja polegała na zbiórce monet groszowych.

9 tycznia 2014r.  przedstawiciele z  wszystkich klas I – VI oraz dzieci z oddziału przedszkolnego spotkali się w jadalni szkolnej na uroczystym zakończeniu akcji. Każda z klas przyniosła w pojemniku zebrane monety z których została usypana „góra grosza”. Każda, nawet najmniejsza wpłata każdej z klas pozwoliła na usypanie „góry” o łącznej wartości 830 zł i 20 groszy. Wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę pieniędzy serdecznie dziękujemy.

Wszyscy mamy nadzieję, że za rok nie zabraknie entuzjazmu wśród  wychowawców i   uczniów i nasza „góra grosza” będzie równie pokaźnych rozmiarów.

Pamiętajcie, że „podarowane dobro wraca  do nas podwójnie” …