ZIELONA SZKOŁA KLAS 1A I 2C

W dniach od 4 do 8 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy 1a i 2c wyjechali na zieloną szkołę do Sidziny. Uczniowie aktywnie spędzili czas podczas wspólnych wycieczek, zabaw i spacerów. W ramach zielonej szkoły odbyły się następujące imprezy okolicznościowe i wycieczki turystyczne: piesze wycieczki do lasu; gry i zabawy na placu zabaw i boisku sportowym na terenie ośrodka; zwiedzanie Skansenu; wycieczka do teatru ” Rabcio” w Rabce; warsztaty decoupage oraz z siana; wycieczka do tartaku; dyskoteka oraz ognisko z kiełbaskami; pokaz mody. Wyjazd był również idealną okazją do nauki samodzielności i odpowiedzialności. Pobyt na zielonej szkole okazał się także idealnym sposobem na integrację. Uczniowie uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach, ucząc się przy tym zasad tzw. zdrowej rywalizacji. Mimo, że wróciliśmy już z Sidziny, to w naszych głowach jeszcze długo pozostanie wspomnienie z tej ” Zielonej Szkoły”:)