NAJLEPSI PŁYWACY W 80-TCE!

22 maja 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Meetingu  Pływackim o Puchar Taurona i zajęli  I miejsce w klasyfikacji ogólnej zdobywając  główną nagrodę – laptop dla szkoły.                                                                                        Dziewczęta w swojej sztafecie zdobyły  II miejsce: Klaudia Kulak, Klaudia Maślak, Natalia Dudek, Oliwia Łukasik, Aleksandra Kramarz, Zuzanna Kierońska, a chłopcy  IV miejsce: Jerzy Bierowiec, Wiktor Bularz, Mikołaj Senderski, Paweł Jakóbski, Kajetan Adamus, Jakub Tomana.

Indywidualnie miejsca zdobywali również:

– dziewczynki: Patrycja Jastrzębska, Amelia Kluza, Emma Ciuruś, Karolina Broda, Alicja Zięba, Patrycja Podolak, Gabriela Oważany, Natalia Łachman, Alicja Kryza, Aleksandra Bosek;

– chłopcy:  Jerzy Bierowiec, Mikołaj Senderski, Dawid Kowal, Arkadiusz Dudek, Jakub Dziuba, Michał Dąbrowski, Kacper Bryła, Mateusz Żołna, Miłosz Kowalski, Jakub Staszowski, Kacper Jasica.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach!

Szczegóły dotyczące zawodów sportowych znajdują się w zakładce „Dla uczniów” → „Sport w szkole”.