BIEGAMY – WYGRYWAMY

8 października 2023 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu Kraków „Wschód” odbył się finał Rodzinnego biegu po Unii Europejskiej. Bardzo miło nam poinformować, że w etapie szkolnym Osiemdziesiątki przeprowadzonym podczas pikniku szkolnego, wzięło udział ponad sześćdziesiąt par rodzic – dziecko. Każda para pokonała dystans 500 metrów. Tak liczne uczestnictwo w biegu, pozwoliło szkole znaleźć się wśród placówek nagrodzonych przez organizatorów. Podczas finału biegu, przedstawiciel szkoły odebrał od organizatorów sprzęt sportowy, który będzie służył uczniom przez wiele kolejnych lat nauki. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego.
Bieg zorganizowany był w ramach kampanii miejskiej „Kraków w Formie”, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Przewodniczący Rady Miasta Krakowa pan Rafał Komarewicz.