Rozstrzygnięcie konkursu „Misje to moje marzenie”

Konkurs został zorganizowany przez Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Do udziału w tymże konkursie zostali zaproszeni dzieci i młodzież – kolędnicy misyjni oraz wszyscy zainteresowani misjami – w kategoriach wiekowych z całej Archidiecezji:
szkoła podstawowa, gimnazjum oraz mieszane.
Konkurs przeprowadzany został w następujących kategoriach: filmowej, plastycznej, fotograficznej oraz literackiej.
Prace można było wykonać grupowo lub indywidualnie. Osoba, która wzięła udział w zespołowej rywalizacji nie brała udziału w indywidualnej i odwrotnie. Każdy uczestnik konkursu oraz grupa mogła przedstawić tylko jedną pracę do 10 stycznia 2015 r.
W powyższym konkursie rozstrzygniętym 24 stycznia 2015 r. podczas Spotkania Kolędników Misyjnych w Centrum Jana Pawła II „ Nie lękajcie się!” w Łagiewnikach ze Szkoły Podstawowej nr 80 wzięła udział Zuzanna Krzyżak kl. VI B zajmując III miejsce w kategorii plastycznej.

Serdecznie gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów.

Nagroda - J. Krzyżak