Podsumowanie projektu „Słoneczna integracja”

7 maja 2015r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej kolejną edycję projektu „Słoneczna InteGRAcja”, zorganizowanej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5.
Miło nam poinformować, że wśród wielu nowohuckich szkół, uczniowie SP80 zajęli w kilku kategoriach wysokie miejsca. Wśród klas 0-III największy sukces w grze miejskiej odnieśli uczniowie:

klasy IIIb (A. Zięba, I. Szumilas, A. Bania, E. Sarota, M.Adamus, W. Bularz),

uczennice klasy Vb (P.Podolak, S. Piechowicz, A. Kryza, M.Polanowska) zajęły miejsce III,

a zespół VIB (P. Krakowska, M. Kawula, M.Kołaś, M.Chmura i G. Senderska) otrzymał wyróżnienie.
W konkursie plastycznym „Zanim powstała Nowa Huta” laureatami zostali uczniowie

klasy IIIb: I. Tomala, M. Ziółkowska, O.Stojkowa, J.Pawlina, O.Nowak, M.Widellska, K.Mirek, A.Bania, I.Szumilas, A.Zięba, E.Sarota, M.Adamus, W.Bularz.

Do grona zwycięzców dołączyli też uczniowie klasy

Ia : M.Wojtoń, K.Niciarz, A.Węglarczyk oraz

Ib: Z.Pieczarka, K. Wójcik, A. Halcarz, K. Kołodziej i M. Kaczmarczyk.
Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!