WIELKA GALA CZYTELNIKÓW

Dnia 25 maja odbyła się w murach naszej szkoły WIELKA GALA CZYTELNIKÓW . Wzięli w niej udział uczniowie biorący czynny udział w programie Akademickiego Centrum Kreatywności Uniwersytetu Jagiellońskiego , uczniowie klas : 4c , 5a i 5b. Dzieci zostały docenione za przeczytanie wybranych lektur oraz wykonanie prac zaproponowanych przez studentki . W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyła pani dr hab. profesor UJ Anna Janus –Sitarz , dyrektor Anna Starczyk – Czerwińska oraz wicedyrektor Elżbieta Papaj . Dobra wiadomość dla wszystkich uczniów SP nr 80! Książki pt. „ Wszystkie lajki Marczuka” , „Messi – mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem”, „Duch z Niewiadomic”, „Zgniłobrody i luneta przeznaczenia”oraz „ Złodziej pioruna” zostaną przekazane szkolnej bibliotece i każdy uczeń „ 80-tki” będzie mógł je przeczytać!