Sukcesy plastyczne naszych uczniów

Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu konkursach plastycznych organizowanych przez różne instytucje. Emilia Gosławska z klasy 6a zajęła 1. miejsce w charytatywnym konkursie plastycznym „Człowiek – najlepszym przyjacielem zwierząt”, który został zorganizowany przez Straż Miejską Miasta Krakowa przy współpracy z Krakowskim Towarzystwem Opieki Nad Zwierzętami. Wielkim sukcesem może się pochwalić Kinga Pitala z 6b. Zajęła ona 3. miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach” organizowanym przez MDK w Krakowie, ul. Grunwaldzka 5. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano również obraz Patrycji Podolak z klasy 5b.
Nasi uczniowie uczcili 65. rocznicę powstania Nowej Huty wykonując piękne ilustracje przedstawiające współczesność i historię naszej dzielnicy. Najładniejsze prace zaprezentowano szkolnej społeczności na wystawie. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły obrazy Klaudii Jesionki, Mateusza Kołasia, Pauliny Krakowskiej oraz Kingi Pitali uczniów klasy 6b.