Sukces w konkursie „(prze)MOC W RODZINIE”

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły- Julia Krzyżak z klasy IV, zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pt. „(prze)MOC W RODZINIE” (w kategorii szkoły podstawowe).
Organizatorem konkursu był Zespół Interdyscyplinarny ds. Działań Lokalnych nr 4, działający w ramach Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w partnerstwie z Radą Dzielnicy XVIII Miasta Krakowa. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas od 4 do 6 szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Dzielnicy XVIII Krakowa. Na konkurs przekazano 120 prac.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 13 czerwca 2015 r,. w trakcie imprezy plenerowej zorganizowanej z okazji Dni Nowej Huty na terenach zielonych pomiędzy NCK,  a os. Centrum E.
Praca Julki zostanie wykorzystana w ulotce informacyjnej programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
Julii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!