Ślubowanie klas pierwszych

14 października 2015 r. uczniowie klas pierwszych przeżywali niezwykłą uroczystość – ślubowanie. To bardzo ważny dzień w życiu każdego pierwszaka.
Ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny pt. ,, Ślubowania nadszedł czas” i złożyć uroczystą przysięgę na sztandar szkoły.
Po ślubowaniu pani dyrektor Anna Starczyk – Czerwińska i zastępca dyrektora pani Elżbieta Papaj wielkimi ołówkami pasowały pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej nr 80 w Krakowie . Każdy świeżo pasowany uczeń, otrzymał pamiątkowy dyplom oraz legitymację szkolną.
Na zakończenie miłego i pełnego wrażeń dnia , rodzice przygotowali dzieciom słodki poczęstunek.
Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów na dalsze lata nauki !