Gratulujemy zwycięzcom Konkursu Alfik Matematyczny!

25 listopada 2015r. odbyła się XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.
W matematycznej rozgrywce wzięło udział 5818 uczniów z województwa małopolskiego. Naszą szkołę reprezentowało 44 uczniów w klas I – VI.
Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w województwie.
• Emil Sarota z klasy IV b zajął 62 miejsce, w nagrodę darmowy udział w Konkursie MAX 2016.
• Andrzej Węglarczyk z kalsy II a zajął 81 miejsce oraz dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie,
• Mikołaj Bartnikowski z klasy III a zajął 72 miejsce oraz dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
• Jakub Michalik z klasy II a zajął 170 miejsce oraz dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w nauce.
Szczegółowe wyniki pozostałych uczestników są dostępne u nauczycieli matematyki i wychowawców.

Brawo! To bardzo duże osiągnięcia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.