Gratulujemy zwycięzcom Konkursu Alfik Humanistyczny!

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskich Konkursach : Alfik Humanistyczny oraz Alfik Matematyczny.
Konkursy te pozwalają diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów, pomagają odkrywać ich uzdolnienia oraz talenty. Motywują uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.
Bardzo miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych w konkursach osób, znaleźli się także uczniowie naszej szkoły.

KATEGORIA KLAS DRUGICH:
• Maciej Wojtoń – klasa II – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (88,3%)
• Jakub Michalik- klasa II– uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (85,8%)
• Lena Sokołowska – klasa II – uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (78,8%)

KATEGORIA KLAS TRZECICH:

• Natalia Machowska – klasa III a – uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (89,2%)
• Mikołaj Bartnikowski – klasa III a– uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (89,2%)
• Martyna Malinowska – klasa III b– uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (88,3%)
• Bartłomiej Baranowski – klasa III b– uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (79,8%)

KATEGORIA KLAS CZWARTYCH:
• Iga Szumilas- kl. IV b– uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (90%)
• Milena Szaraniec – kl. IV b– uzyskanie dyplomu uznania za bardzo dobry wynik w konkursie (83,3%)
• Alicja Zięba – kl. IV b– uzyskanie dyplomu uznania za dobry wynik w konkursie (77,8%)
KATEGORIA KLAS PIĄTYCH:
• Dominika Ludwig – kl. V a– uzyskanie dyplomu uznania za najlepszy wynik w szkole w kategorii klas piątych

KATEGORIA KLAS SZÓSTYCH:

• Natalia Łachman – kl. VI b– uzyskanie dyplomu uznania za najlepszy wynik w szkole w kategorii klas szóstych
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach, a szczególnie tym, którzy zostali nagrodzeni. Życzymy wielu sukcesów w kolejnych edycjach „Alfików”.