Międzyszkolny konkurs pt. „ W świecie baśni Hansa Christiana Andersena”

Dnia 19XII 2016r. uczniowie klas IV : Natalia Machowska ( kl.IVa) , Bartek Baranowski, Oliwia Kaczyńska i Martyna Polanowska (kl.IVb) wzięli udział w międzyszkolnym konkursie pt. „ W świecie baśni Hansa Christiana Andersena” i osiągnęli sukces! Spotkania dzieci z polonistką A.Biernacką po lekcjach oraz samodzielna lektura wspaniałych utworów najsławniejszego Duńczyka zaowocowały II miejscem w kategorii znajomości baśni oraz dwoma wyróżnieniami. Natalka Machowska , która stanęła na podium oraz Bartek Baranowski i Oliwia Kaczyńska zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia z organizatorami konkursu w SP nr 144 oraz innymi laureatami .Warto dodać, że I miejsce w plastycznej edycji konkursu zajęła uczennica klasyVIa – Oliwia Szczupacka. Z wszystkich laureatów jesteśmy bardzo dumni!