Zajęcia interaktywne

14 października 2013r.uczniowie klas IV, V i VI  byli w Cinema Park Bonarka na zajęciach interaktywnych.

Klasy IV obejrzały „Królestwo zwierząt” – w niezwykły sposób zwiedzili morskie głębiny i dżunglę, podróżowali z ptakami podczas ich migracji, a także rozpoznawali odgłosy zwierząt.

Klasy V i VI oglądały program „Wszystko o człowieku”. Uczniowie odbyli trójwymiarową podróż w głąb ludzkiego ciała – siedząc w ruchomych fotelach zobaczyli najciekawsze miejsca na ziemi. Z filmu o australijskim nastolatku dowiedzieli się, że każdy ma marzenia i należy dążyć do ich realizacji.

Ten trzygodzinny program edukacyjny i „wędrówka” po 6 salach: muzyki, inspiracji, wyobraźni, interaktywnej, 3D i ruchu (która cieszyła się największą popularnością, gdyż krzesła  ruszały się, a widzowie odczuwali wiejący wiatr i padający deszcz), był niezwykłą podróżą w świat pełen tajemnic, przygód, nauki i dobrej zabawy.

DSCN9451aDSCN9474b