Święto Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 10 października 2013 roku, w naszej szkole  uroczyście obchodziliśmy
Święto Komisji Edukacji Narodowej.

Jak co roku, był to doskonały moment, aby docenić codzienny trud pracowników szkoły. Była to również okazja do złożenia życzeń oraz podziękowań  wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla celów dydaktyczno-wychowawczych.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – obecni oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy  Szkoły Podstawowej nr 80, proboszcz parafii w Mogile oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, który był gospodarzem tego święta. Śpiewem, tańcem i słowem uczniowie klas  2b i 3c (pod kierunkiem pani Katarzyny Solawy oraz pani Joanny Ziobro) wyrazili swoją wdzięczność i szacunek wszystkim osobom związanym z oświatą.

Dla gości przygotowano również słodki poczęstunek.

W czasie wspólnych rozmów wspominano czas spędzony w „osiemdziesiątce”, obecna kadra pedagogiczna z zainteresowaniem słuchała opowieści emerytów.

Żegnano się z nadzieją na kolejne spotkania, mając w pamięci wzruszające słowa uczniów:

„Przepraszamy was za wszystko,

co się stało, co się stanie,

za kawały i za wygląd,

bo naprawdę was kochamy.

Zamiast kwiatów, zamiast listów,

bukiet słów wam przesyłamy:

Przepraszamy was za wszystko,

bo naprawdę was kochamy!”

DSCN9315a