Dzień Otwarty w 80- tce

W czwartek  16 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty.  Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Starczyk – Czerwińska, która opowiedziała rodzicom o funkcjonowaniu placówki, przedstawiła działania nauczycieli w zakresie dydaktyki (m. in. innowacje z  edukacji teatralnej, nauki ortografii i języka angielskiego) oraz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych. Pedagog Grażyna Krzyżak zapoznała rodziców z  pomocą psychologiczno – pedagogiczną organizowaną w zespołach klasowych.
Dla najmłodszych gości Grono Pedagogiczne 80-tki przygotowało wiele atrakcji. Najpierw w  sali gimnastycznej  dzieci zmierzyły się z torem przeszkód, później na szkolnej scenie oglądały spektakl profilaktyczny w wykonaniu rodzica z klasy 1a. Następnie obserwowały doświadczenia w Laboratorium Młodego Naukowca, budowały kompozycje przestrzenne i roboty z klocków. Były też zajęcia plastyczne, podczas których dzieci malowały makaronowe kompozycje przygotowane przez uczniów klasy 3a.

Było zwiedzanie sal edukacji wczesnoszkolnej, rozmowy z nauczycielami, a w przerwie słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że gościom  podobała się „Nasza 80-tka” i  ponownie spotkamy się we wrześniu 2017 r., uśmiechnięci i pełni zapału do nowych wyzwań…

… a zatem do zobaczenia !