Małe Eliminacje Teatralne

26 kwietnia przeżyliśmy emocjonującą imprezę związaną ze Świętem Teatru w naszej Szkole.

W tym dniu klasy I- III uczestniczyły w Małych Eliminacjach Teatralnych.

Na szkolnym korytarzu pojawiła się barwna wystawa plakatów poświęconych przedstawieniom uczestniczącym w konkursie oraz dekoracja, w postaci lalek teatralnych i afiszy wykonanych przez uczniów klas starszych.

Eliminacje rozpoczęto odśpiewaniem hymnu szkolnego przy akompaniamencie p. Katarzyny Boba Master. Następnie aktorzy przenieśli nas w inny magiczny świat teatru.

Spotkanie na scenie nie było formą rywalizacji. Jury w każdym przedstawieniu dostrzegło to co dostarczyło widowni niezapomnianych wrażeń. Zadaniem jury był również wybór aktorów , którzy na scenie dzięki swojej grze aktorskiej wyróżniali się w sposób szczególny.

Natomiast publiczność miała możliwość zadecydować o wyborze przedstawienia , które jej się najbardziej się podobało.