Czas podsumowań

We wtorek 20 czerwca 2017 roku uczniowie klas I – III spotkali się z Panią Dyrektor Anną Starczyk – Czerwińską.

Podczas spotkania Pani Dyrektor wręczyła dyplomy oraz piękne nagrody dzieciom, nagrodzonym i wyróżnionym w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, które odbyły się w mijającym roku.

Uczniowie klas młodszych wzięli w tym roku udział w ponad 20 konkursach szkolnych. Były to konkursy kaligraficzne, recytatorskie, ortograficzne, matematyczne, plastyczne, techniczne, konkurs komputerowy oraz konkurs pięknego czytania.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali także udział w konkursach pozaszkolnych. Były to konkursy o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim, gminnym i dzielnicowym. Nauczyciele przygotowali uczniów łącznie do 30 takich konkursów. Systematyczna i wytrwała praca uczniów oraz ich opiekunów pozwoliła sięgnąć naszym uczniom po najwyższe nagrody.

Kończąc spotkanie Pani Dyrektor gorąco pogratulowała wszystkim nagrodzonym dzieciom i zachęciła do udziału w konkursach, które czekają na nich w nadchodzącym roku szkolnym.

W imieniu nagrodzonych dzieci, dziękujemy Radzie Rodziców

za ufundowanie dyplomów oraz nagród.