SZCZYPIORNISTA- SZKOŁA NA WAKACJACH

28,29 i 30 czerwca 2017r.uczniowie z klas 4-6 biorący udział w projekcie: ,,Szczypiornista Szkoła” uczestniczyli w treningach piłki ręcznej prowadzonych przez panią  Magdalenę Dulewską oraz nauczycieli wychowania fizycznego ze Szkół Podstawowych nr 89 i 24.                          Każdy dzień zajęć odbywał się w innej szkole. Gospodarzem pierwszego dnia była SP89,drugiego nasza szkoła ,a trzeciego SP 24.Podczas całodziennych zajęć szczypiorniści kształtowali swoją sprawność  fizyczną, doskonalili elementy techniczne z piłki ręcznej. Rywalizacja przebiegała w duchu zasad fair play. Był też czas na zabawy i gry rekreacyjne. Zajęcia dostarczyły uczestnikom wiele radości, sprzyjały nawiązaniu nowych znajomości.