„W naszej szkole są anioły…”

Takim hasłem uczniowie naszej szkoły przywitali Gości przybyłych na spotkanie z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Na uroczystości zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski zjawili się zarówno obecni jaki i emerytowani pracownicy naszej szkoły. Przybyli na nie również przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie.

Spotkanie przebiegło w miłej i momentami bardzo wzruszającej atmosferze. Uczniowie klas 4a, 5a oraz 5b zaprezentowali na szkolnej scenie przedstawienie, specjalnie na te okoliczność przygotowane przez panią Annę Biernacką.

Pod kierownictwem pani Katarzyny Boby-Master chór szkolny wyśpiewał wszystkim zebranym życzenia. Nie zabrakło tradycyjnego kanonu „Wiwat szkoła i nauczyciele” oraz innych pięknych melodii.

Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze i jak zwykle niekończących się rozmowach o szkole przy ciastku i kawie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, a zaangażowanym w organizację

za pracę włożoną w przygotowanie spotkania.

Wszystkim nauczycielom życzymy spełnienia i zadowolenia z wykonywanej pracy !