Wtorki z 80-tką

W ostatni wtorek 17 października 2017r. odbyło się pierwsze z organizowanych przez naszą szkołę spotkań pod nazwą „Wtorki z 80”.

Dzieci i ich Rodzice mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, grach i zabawach integracyjnych przy muzyce. Zostali także zaproszeni na słodki poczęstunek .

Każdy z uczestników otrzymał książeczkę, w której pojawił się „uśmiechnięty Plastuś” , nasza najlepsza szkolna „ocena” w formie pieczątki, jedna z najbardziej wyczekiwanych przez każdego pierwszoklasistę Pobyt gości dostarczył wszystkim wielu miłych emocji.

Popołudniowe spotkania mają służyć lepszemu poznaniu naszej szkoły przez przyszłorocznych uczniów klas pierwszych. Zarówno dzieci jak i ich Rodzice będą mają okazję spotkać uczących w naszej szkole nauczycieli, porozmawiać z nimi, a także zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki. Uczestnicy popołudniowych spotkań , mogą także uczestniczyć w rozmaitych grach, zabawach i zajęciach, które pozwolą na miłe spędzenie wolnego czasu.

Mamy nadzieję, że te cykliczne spotkania pozwolą przyszłorocznym pierwszoklasistom na łagodne wejście w nowy rozdział w ich życiu, jakim będzie podjęcie przez nich nauki w klasie pierwszej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu, które odbędzie się już

14 listopada 2017 roku i połączone będzie z organizacją Dnia Otwartego Szkoły.

Czekamy z niecierpliwością na małych Gości i liczymy na świetną, wspólną zabawę !