CHCĘ I MOGĘ POMÓC!

Pod takim hasłem w Tygodniu Misyjnym 20 – 27.10.2013 r., uczniowie naszej szkoły należący do Ogniska Misyjnego, jak co roku zorganizowali zbiórkę pieniężną na pomoc w nauce dzieciom z Kamerunu  (w Afryce).
Kolędnicy 1Chętni uczniowie mogli złożyć swój dar, rezygnując z zakupu dla siebie np.: lizaka, batonika itp., by w ten sposób pomóc swoim rówieśnikom, którzy ze względu na brak środków finansowych nie mogą podjąć nauki w szkole. Zebrane ofiary wyniosły 201 złotych i zostały przekazane na ręce Wikarii Generalnej Siostry  Jany Przetak, Koordynatorki Misyjnej w Polsce ze Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa w Krakowie. Pieniądze te zostaną przesłane  w odpowiedniej walucie do Kamerunu.

Wyrażamy wdzięczność w imieniu małych Afrykańczyków i swoim, za dar serca – Uczniom i ich Rodzicom oraz Gronu Pedagogicznemu – za wszelkie przejawy solidarności z potrzebującymi naszej pomocy.

s. M. Annes wraz z dzielnymi Misjonarzami

ze Szkoły Podstawowej Nr 80.

Kolędnicy