Home » wydarzenia » Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy i Tweed Ride

Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy i Tweed Ride

14 kwietnia w sobotni słoneczny poranek prawie 60-osbowa grupa uczniów i rodziców wyruszyła sprzed szkoły na rowerach w trasę corocznego przejazdu po Krakowie organizowanego przez Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów w ramach projektu STARS. Jechaliśmy z Nowej Huty pod eskortą policji  i Straży Miejskiej na plac Szczepański.

Potem ulicami:  Szczepańska – Rynek Główny – Sienna – Gertrudy – Podwale – Powiśle – Zwierzyniecka – Krasińskiego – Mickiewicza – Słowackiego – Pawia – tunel – Lubomirskiego – rondo Mogilskie – Mogilska – al. Jana Pawła II – plac w parku Lotników Polskich. Tu nastąpiła meta, piknik i losowanie nagród. Wszyscy byli zadowoleni i dumni, że dali radę ( przejechaliśmy 23 km.) W znakomitych humorach wróciliśmy przed szkołę. To był wspaniale spędzony czas !