Home » wydarzenia » SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI

SPOTKANIE Z PRZEDSZKOLAKAMI

We wtorek – 22 maja – odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Wtorki z 80-tką”, na których gościliśmy Przedszkolaków z najstarszych grup wiekowych. Spotkanie przygotował zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych.

Tym razem dzieci stanęły przed wielkim wyzwaniem – musiały zdjąć zaklęcie rzucone przez złego czarodzieja na baśniową krainę. Aby można było osiągnąć sukces, należało wykonać szereg zadań prowadzących do tego celu. Między innymi Dzieci musiały: odnaleźć ukryte przez złego czarodzieja baśniowe przedmioty, wziąć udział w baśniowym kole fortuny, zatańczyć taniec Pszczółki Mai oraz taniec w rytm angielskiej piosenki o groźnym lwie. Kolejnym poleceniem skierowanym do dzielnych Przedszkolaków było odgadnięcie tytułu prezentowanej przez naszych uczniów baśni oraz wskazanie fragmentów, które są niezgodne z prawdą. Odważni Goście z łatwością uporali się ze wszystkimi problemami i dzięki nim w baśniowej krainie zapanował ład i prządek.

Po wyczerpujących zadaniach, przyszedł czas na poczęstunek i podsumowanie.  Pani Dyrektor podziękowała Dzieciom, które systematycznie uczęszczały  na zajęcia z cyklu „Wtorki z 80-tką” i wręczyła nagrody.

 Wszyscy życzyli sobie radosnych i udanych wakacji.

Cieszymy się, że dzielne Przedszkolaki już we wrześniu zasiądą w szkolnych ławkach jako uczniowie naszej szkoły.

Do zobaczenia!