Home » wydarzenia » Akcja „Lato w szkole 2018”

Akcja „Lato w szkole 2018”

W piątek 6 lipca 2018 r. zakończyła się trwająca dwa tygodnie akcja „Lato w szkole 2018”. W zajęciach łącznie wzięło udział ponad 40 uczniów oraz 7 wychowawców.

Program akcji był bardzo bogaty, a zarazem urozmaicony. Każdego dnia czekały na uczestników akcji  nowe miejsca, nowe przeżycia, nowe przygody i nowe wyzwania.

Podczas tych dziesięciu wakacyjnych dni, dzieci wzięły udział w wielu zajęciach ruchowo – sportowych, kulturalnych, turystycznych oraz poznawczych. Odwiedziły m.in. takie miejsca jak: MOCAK, park linowy, Go Jump, kręgielnię, kino, krainę zabaw dziecięcych, klub żeglarski, Skałki Twardowskiego, Wzgórze Wawelskie, Wioski Świata, Ogród doświadczeń, ZOO, kowbojskie ranczo, basen, zalew nowohucki, place zabaw.

W piątek 6 lipca br. odbyło się podsumowanie akcji. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że „bardzo się cieszą, że wzięli udział w akcji” i  już zaczęli planować „Zimę w szkole 2019”.