Kolejny rok szkolny już za nami …

22 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Podczas uroczystości uczniowie klas siódmych przekazali swoim młodszym kolegom sztandar szkoły. Była to niezwykle podniosła chwila dla całej społeczności szkolnej.

Następnie  pani dyrektor Tatiana Muszyńska – Kwiecień podziękowała wszystkim uczniom za wysiłek, włożony przez nich w codzienną naukę podczas mijających miesięcy. Uczniom klas I – III, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz prezentowali wzorową postawę, wręczona została odznaka „Wzorowy uczeń”. Szesnastu uczniów klas IV – VII, zostało wpisanych do „Złotej Księgi Uczniów SP nr 80” oraz otrzymało „Złota tarczę”.

Pani dyrektor serdecznie dziękowała rodzicom za współpracę, życzliwość i pomoc jaką okazują dzieciom, wychowawcom i nauczycielom. Szczególne podziękowania skierowane zostały do Rady Rodziców. Nie zabrakło także uroczystego momentu, jakim jest wpis do „Złotej Księgi Rodziców SP nr 80” tych rodziców, którzy wykazali się szczególną aktywnością w czasie trzech ostatnich lat.

Życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, pani dyrektor oddała głos uczniom, którzy zaprezentowali krótkie programy artystyczne.