Home » wydarzenia » Pierniczki na święta

Pierniczki na święta

Dekorowanie pierniczków po raz drugi!

Dekorowanie pierniczków przed świętami stało się nową tradycją w szkole. 18 grudnia chętni uczniowie z klas 4 – 8 wzięli udział w Akcji Dekorowania Pierniczków. Wcześniej pasjonaci i pasjonatki pieczenia przygotowali świąteczne ciasteczka samodzielnie lub z pomocą rodziców.Akcji towarzyszyła świąteczna atmosfera i cudowne zapachy korzennych przypraw. Udało nam się udekorować wspólnie bardzo dużo pierniczków, które potem zostały zapakowane i dostarczone do wszystkich klas na świąteczne spotkania, które odbędą się w piątek.

Akcja Dekorowania Pierniczków okazała się świetnym sposobem na integrację uczniów
oraz wprowadziła nas wszystkich  w świąteczny nastrój!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie produktów do dekoracji ciasteczek.

 

   pierniki1           pierniki2