Pożegnanie karnawału
19 lutego 2014r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. W tym dniu stołówka ozdobiona balonami, serpentynami i bibułą zmieniła się piękną salę balową. Na bal przybyły dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III przebrani w pomysłowe stroje- wcielając się w różne postacie z bajek i filmów. Przebierańcy świetnie się bawili, a skoczna … Dowiedz się więcej