Pożegnanie karnawału

19 lutego 2014r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. W tym dniu stołówka ozdobiona balonami, serpentynami i bibułą  zmieniła się piękną salę balową. Na bal przybyły dzieci z oddziału przedszkolnego  i klas I – III przebrani w pomysłowe stroje-  wcielając się w różne postacie z bajek i filmów. Przebierańcy świetnie się bawili, a skoczna … Dowiedz się więcej

Ferie zimowe

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w akcji „ Zima w szkole 2014”.  Zajęcia odbywały się w pierwszym tygodniu ferii. Wzięło w nich udział ponad 60 uczniów z klas I-VI. Były to dni pełne zabaw, twórczej pracy, a przede wszystkim pełne zajęć ruchowych. Dzieci wzięły udział w zajęciach na krakowskich basenach. Miały również … Dowiedz się więcej

Lekcja przyrody na żywo OWADY

Dnia 23.01.2014r w naszej szkole odbyła się lekcja zoologii na żywo. Podczas spotkania prowadzonego przez Panią biolog dr Annę Zubek uczniowie poznawali osobliwości świata owadów. W czasie lekcji zostały zaprezentowane okazy żywe : karaczany, chrząszcze, larwy chrząszczy, szarańcza, jak również okazy zasuszone : ćmy tropikalne, unikalna kolekcja tropikalnych motyli, ważki i inne. Uczestnicy spotkania poznali … Dowiedz się więcej

Lekcja zdrowia

W dniu 22.01.2014 w naszej szkole odbył się profilaktyczny spektakl teatralny dla uczniów klas 0 – 6 pt. ,,Co jest grane ?- ( i zjadane ?)” przedstawiony przez grupę teatralną YAPA. Przedstawienie poruszyło problematykę zdrowego trybu życia i odżywiania.Zabawny stwór bajkowy pytał dzieci co jest grane, że wybierają chipsy zamiast owoców czy kanapki a colę … Dowiedz się więcej