GÓRA GROSZA w naszej szkole

Po raz szesnasty uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w akcji „GÓRA GROSZA” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM – pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Akcja polegała na zbiórce monet groszowych. 13 tycznia 2016r. przedstawiciele z wszystkich klas I – VI oraz dzieci z oddziału przedszkolnego spotkali się w jadalni szkolnej na uroczystym zakończeniu akcji. Każda z … Dowiedz się więcej

Projekt „ROMSKI PSTRYK W SZKOLE”

W styczniu w naszej szkole zorganizowano wystawę zdjęć, które wykonane zostały w czasie warsztatów prowadzonych w oddziale przedszkolnym i świetlicy szkolnej w ramach projektu„ Romski pstryk”. Pod okiem rzeźbiarki i malarki romskiego, absolwentki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych –p. Małgorzaty Mirgi –Tas i asystentki romskiej p. Edyty Jaśkowiak dzieci wykonały zdjęcia –ilustracje do wierszy pt. „Słoneczko” … Dowiedz się więcej