Archiwum dnia: 11/02/2016

Karnawałowy bal przebierańców

W Ostatki, 9 lutego b.r., odbył się w naszej szkole karnawałowy bal przebierańców. Zabawę zorganizował Samorząd Uczniowski. Przebrania uczniów były pomysłowe i różnorodne – króliki, księżniczki, żołnierze, zombie, duchy, postacie z „Gwiezdnych Wojen”… Wszyscy świetnie się bawili przy migoczących światłach i muzyce puszczanej przez DJ’a.

Czytamy i tworzymy kl 5c

Dnia 4 lutego pojawiła się w holu I piętra wystawa zatytułowana ” Czytamy i tworzymy”. Na tablicy znalazły się najpiękniejsze prace uczniów klasy Vc , dla których źródłem inspiracji stała się lektura Doroty Terakowskiej pt.”Władca Lewawu”. Oprócz indywidualnie stworzonych przez dzieci ilustracji, kolaży czy wyklejanek , na wystawie znalazł się gigantyczny komiks – dzieło całej klasy – opracowane na zajęciach języka polskiego z polonistką A.Biernacka. Utalentowanych autorów prac i autorkę wystawy bardzo cieszy duże zainteresowanie eksponatami .
Tych, którzy ich jeszcze nie obejrzeli , zachęcamy do uczynienia tego!