KSIĄŻKA JEST NAJLEPSZYM TWOIM PRZYJACIELEM!

„Książka jest najlepszym twoim przyjacielem” – mogli się o tym przekonać uczniowie klas czwartych, piątych oraz siódmych, którzy 9 stycznia 2018 r. zgromadzili się w stołówce szkolnej, by oglądnąć efekty pracy szóstoklasistów z lekturą „W pustyni i w puszczy”  Henryka Sienkiewicza. Przedstawiciele klas szóstych wcielili się w głównych bohaterów powieści, Stasia i Nel, ukazując ich … Dowiedz się więcej