Finał międzyszkolnego konkursu „Nasza dzielnica wciąż nowa i kolorowa”
Dnia 16 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „NASZA DZIELNICA WCIĄŻ NOWA I KOLOROWA”. Uczestnicy mieli za zadanie przygotowanie prezentacji multimedialnej, obrazującej współczesne oblicze Nowej Huty. Do konkursu zgłoszono 21 prac. Jury postanowiło nagrodzić uczestników, przyznając: I miejsce – Zofii Łapajerskiej – Szkoła Podstawowa nr 91 … Dowiedz się więcej