Wtorek z 80-tką

14 stycznia odbył się w murach naszej szkoły „Wtorek z 80-tką”.Jak przystało na spotkanie w najzimniejszym, według kalendarza, miesiącu przebiegło ono pod znakiem „ lodowych atrakcji”.   Najpierw mali uczestnicy dotarli do sali, w której czekały na nich bohaterki  „Krainy Lodu”- Elza i Ania oraz cały zastęp uroczych  bałwanków, czyli uczennice klas szóstych, siódmych oraz … Dowiedz się więcej