Kolejny sukces Natalki Palanis ! XIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa „MÓJ KRAKÓW” rozstrzygnięty!

W ostatnim tygodniu marca ogłoszone zostały wyniki XIII Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Słowa „MÓJ KRAKÓW”.
Na konkurs wpłynęło kilkaset prac dzieci z całego województwa małopolskiego.
Uczniowie przygotowywali prace malarskie do wybranego wiersza współczesnego krakowskiego poety i nadawali jej swój własny tytuł. Profesjonalne Jury w skład którego wchodzili przedstawiciele Akademii Sztuk Pięknych, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Pedagogicznego, doceniło walory artystyczne pracy uczennicy klasy II B – Natalii Palanis.
Natalka zobrazowała wiersz Ewy Stadtmuller pt. „Leśna kołysanka”. Pracę wykonała podczas zajęć edukacji wczesnoszkolnej pod kierunkiem wychowawcy – pani Katarzyny Solawy.

Nasza artystka oprócz nagród rzeczowych, otrzymała tytuł Finalistki Konkursu. Jej praca została zakwalifikowana na wystawę zorganizowaną w Holu Kamiennym Urzędu Miasta Krakowa. Będzie ją tam można oglądać od 12 do 19 kwietnia br. Ponadto praca Natalki została zamieszczona w biuletynie konkursowym „Mój Kraków 2014”.

Natalko serdecznie Ci gratulujemy i mamy nadzieję, że wciąż będziesz rozwijała swoje artystyczne zainteresowania.