Sprzątanie Świata –Polska 2014

logoswiat

Już po raz 21 rusza największa akcja ekologiczna ,,Sprzątanie Świata –Polska 2014’’, w którą włącza się również nasza szkoła. Tegoroczne hasło brzmi ,, Turysto! Szanuj Środowisko!’’. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na osobisty wpływ każdego Polaka na środowisko przyrodnicze podczas wypoczynku , poprzez unikanie tworzenia odpadów,  segregację śmieci oraz odpowiedzialną turystykę.

W ramach akcji uczniowie klas IV-VI wezmą udział w zajęciach warsztatowych ,  podczas których pogłębią swoją wiedzę na temat prawidłowego i negatywnego zachowania  ludzi na szlakach turystycznych.

Zachęcamy uczniów i ich rodziców aby dołączyli do grona dbających  o przyrodę i czystość na szlakach turystycznych.

Nauczyciele przyrody