XXII Eliminacje Teatralne

20 kwietnia 2017 r. odbyły się w naszej szkole XXII Eliminacje Teatralne klas IV, V i VI. Tegoroczne Święto Patrona przebiegało pod hasłem:
– „Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa” – w klasach IV,
– „Ale w szkole jest wesoło…” – w klasach V,
– „Ej, ta Wisła, srebrno – modra wstęga, od końca do końca ziemi polskiej sięga” – w klasach VI.
„Złotą Maskę” otrzymała klasa VI a za przedstawienie pt. „O rycerzach księcia Probusa i Wiśle – królowej polskich rzek”,
„Srebrną Maskę” – klasa IV b za przedstawienie pt. „Jutro premiera”,
„Brązową Maskę” –  klasa V a za przedstawienie pt. „Kabaret o Bolusiu”.
Wyróżnienia otrzymali:
– klasa V b – za bardzo dobrą dykcję i umiejętność wczucia się w role,
– klasa VI b – za umiejętne wykorzystanie środków wizualizacji treści,
– klasa VI c – za taniec „nadwiślański” i wspaniałe kostiumy.
” Gwiazdą 80 – tki”  w roku  2017 został  Wiktor Bularz z klasy V b, a wyróżnienie za grę aktorską otrzymała Wiktoria Ciecińska z klasy VI a.
Za przygotowanie afisza teatralnego wyróżnione zostały klasy – V b i VI c.
Kolejną odsłonę naszych szkolnych zmagań teatralnych uważamy za bardzo udaną, a wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Galeria zdjęć z przedstawienia kl VIa pt. „O rycerzach księcia Probusa i Wiśle – królowej polskich rzek”   Złota Maska 2017